"Srebrna tarcza" dla ZS w Komornie wręczona! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sławek   
piątek, 14 kwietnia 2017 09:00

Srebrna Tarcza wręczona. Gratulacje dla wszystkich, którzy zapracowali na ten sukces:-) Pan wójt gminy Reńska Wieś przybył wręczyć Pani dyrektor zasłużone odznaczenie jakie zdobyła szkoła " Srebrną Tarczę Rankingu Perspektyw 2017"

 

11 kwietnia 2017r.odbyła wojewódzka uroczystość podsumowania wyników XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2017. Tym razem gospodarzem uroczystości zainicjowanej przez Opolskiego Kuratora Oświaty Michała Sieka oraz Wojewodę Opolskiego – Adriana Czubaka był Zespół Szkół Technicznych I Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu. W uroczystości uczestniczyli ponadto przedstawiciele organów prowadzących wyróżnione szkoły oraz reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa, które zajęły wysokie lokaty w ogólnopolskim rankingu.

Po oficjalnych wystąpieniu Opolskiego Kuratora Oświaty – Michała Sieka, kurator wraz z reprezentującym Wojewodę Opolskiego - Jerzym Naszkiewiczem oraz wicekuratorem – Arturem Zapałą wręczyli przedstawicielom zaproszonych szkół statuetki i dyplomy gratulacyjne. Elementem uświetniającym uroczystość był program muzyczny w wykonaniu młodzieży z „Gzowskiego”.
Z niewielkiego województwa opolskiego wyróżnionych zostało 30 szkół ponadgimnazjalnych – 13 liceów i 17 techników, które w rankingu Perspektyw uhonorowano symbolicznymi tarczami (dziewięć złotych, dziewięć srebrnych i dwanaście brązowych). Gratulujemy wysokiego poziomu nauczania i bogatej oferty edukacyjnej wszystkim szkołom, które zostały wyróżnione w XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2017.

Poprawiony: piątek, 14 kwietnia 2017 09:16
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji