Pierwszy dzień wiosny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sławek   
poniedziałek, 20 marca 2017 17:30

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W SZKOLE.

21 marca 2017 w szkole odbędą się obchody "1go dnia wiony" na sportowo. Zaplanowano 3 pierwsz lekcje. Po nich nasyąpi spotkanie wszystkich klas i nauczycieli w sali gimnastycznej. Samorząd uczniowski przygotowuje quiz na wesoło. Następnie dziewczęta rozegrają turniej dwóch ogni, natomiast chłopcy turniej piłki nożnej na szkolnym boisku.

W sali tyrnie dziewcząt poprowadzą: Pan Krzysztof Kucharski oraz Pan Gerad Wilczek. Na boisku sędziować będą Pan Sławomir Jakoniuk i Pan Andrzej Cichoń. 

Tyrniej dziewcząt odbywa się na zasadach "każdy z każdym". Zespoły mogą liczyć maxymalnie 10 osób.

Turniej chłopców odbędzie się według planu zgodnie ze zgłoszonymi zespołami. Zgłoszenia o godzinie 11.00 w sali gomnastycznej przyjmuje Pana Sławomir Jakoniuk. Zespół liczy 5+1 / szkoła średnia  / oraz 6 + 1 gimnazjum/. Męcze trwają po 15 minut każdy.

Autobusy odjadą w tym dniu planowo.

Życzymy udanej zabawy!

Poprawiony: poniedziałek, 20 marca 2017 17:31
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji