Sukces Karoliny Kabot PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sławek   
poniedziałek, 20 marca 2017 17:06

Uczennica Gimnazjum w Komornie została uhonorowana nagrodą Marszałka Wojewódżtwa

Nazywam sie Karolina Kabot. Jestem uczennicą klasy drugiej Gimnazjum w Zespole Szkół w Komornie. Moje ulubione przedmioty to chemia i biologa, oba sa trudne ale ciekawe.W przyszłości chciałabym kontynuowac nauke w Liceum, najchetniej na profilu biologiczno-chemicznym, dlatego, że moim marzeniem jest studiować medycynę.

 

 

 

 

 

Dodatkowo, poza nauka w szkole chodze na dodatkowe  zajęcia z języka angielskiego, oraz gram w Młodziezowej Orkiestrze Dętej w Pokrzywnicy. Pięć lat temu ukończyłam ognisko muzyczne w szkole muzycznej- moim instrumentem był klarnet. Raz w tygodniu pomagam w ośrodku kuratorskim- pomoc innym jest dla mnie ważna i daje mi duzo satysfakcji.

W tym roku udało mi się zdobyc stypendium naukowe Marszałka Województwa; jest to stypendium unijne " Wspieramy Najlepszych".  Z ponad 1700 nadesłanych wniosków wybrano 300 osób, które będą otrzymywac comiesieczne stypendium w wysokości 10x 300złotych. We wniosku stypendialnym należało podać cele na które chce sie wydac pieniądze- ja chciałabym  szkolic sie na dodatkowych zajęciach z języków oraz uczęszczac na kurs przygotowawczy z biologii i chemii. warunkiem przyznania stypendium były także bardzo dobre oceny w szkole- moja średnia w klasie pierwszej-5.6, pozwoliła mi byc wśród nagrodzonych. W moim przypadku moge uczciwie powiedzieć,że " nauka popłaca"

Poprawiony: poniedziałek, 20 marca 2017 17:19
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji