Pokazy Do?wiadcze? Chemicznych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Opolskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Irma Kubica Gabrysch   

Dnia 18 marca 2013 r. uczniowie klasy pierwszej gimnazjum oraz 13-stu uczniw klasy drugiej brali udzia? w zaj?ciach zorganizowanych przez Wydzia? Chemii Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zostali odpowiednio przygotowani do zaj?? laboratoryjnych, po czym sami mogli wykona? kilka prostych do?wiadcze? z zakresu chemii oglnej oraz biochemii.

M?odzie? z wyjazdu wrci?a zadowolona i pozytywnie nastawiona do ?wiata nauki.

 

Dnia 18 marca 2013 r. uczniowie klasy pierwszej gimnazjum oraz 13-stu uczniw klasy drugiej brali udzia? w zaj?ciach zorganizowanych przez Wydzia? Chemii Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zostali odpowiednio przygotowani do zaj?? laboratoryjnych, po czym sami mogli wykona? kilka prostych do?wiadcze? z zakresu chemii oglnej oraz biochemii.

         M?odzie? z wyjazdu wrci?a zadowolona i pozytywnie nastawiona do ?wiata nauki.