Stypendium dla naszego ucznia PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Bili?ski   
czwartek, 15 listopada 2012 00:00

15 listopada br. o godz. 11.00 w sali koncertowej Pa?stwowej Szko?y Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu odby?a si? wojewdzka uroczysto?? wr?czenia dyplomw Stypendystom Prezesa Rady Ministrw. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele w?adz wojewdzkich, samorz?dowych i ko?cielnych. Gratulacje oraz ?yczenia uczniom z?o?y?a Halina Bilik, Opolski Kurator O?wiaty, z r?k ktrej odebra?o dyplomy 100 wyr?nionych stypendystw Prezesa Rady Ministrw. Cz??? artystyczn? uroczysto?ci przygotowali i zaprezentowali uczniowie Zespo?u Szk? Oglnokszta?c?cych nr II w Opolu. W?rd nagrodzonych by? rwnie? uczen II klasy technikum w Zespole Szk? w Komornie : Martin Cygan. Serdecznie Gratulujemy !

Stypendy?ci na rok szkolny 2012/2013 w woj. opolskim to: 46 uczniw technikw, 45 uczniw licew oglnokszta?c?cych, 4 uczniw licew profilowanych i 5 uczniw szk? niepublicznych, w tym 4 uczniw licew oglnokszta?c?cych i 1 ucze? technikum.

 

Poprawiony: sobota, 17 listopada 2012 19:08